رئيس اتاق بازرگانی خوزستان در اولين سفر خود به شهرستان دزفول:فصل جديدی از تعامل و تعاون با مسولان و فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی اهواز برقرار شده است

رئيس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي اهواز گفت: فصل جديدي از تعامل و تعاون با مسولان استان و پيگيري مطالبات تجار و بازرگانان در اتاق بازرگاني اهواز برقرار شده است كه سفر به شهرستانها و شنيدن درد دل هاي اعضاء اتاق بازرگاني وهمچنين فعالان اقتصادي در همين راستا انجام ميشود.

دكتر شهلا عموري شامگاه شب گذشته كه در جمع اعضاءاتاق بازرگاني وفعالان اقتصادي دزفول در اين شهرستان سخن مي گفت ادامه داد:اتاق بازرگاني اهواز ظرفيتها و پتانسيل هاي فوق العاده بالايي دارد كه وجود افراد توانمند و فعال در رشته هاي مختلف صادرات و واردات و عضو اين اتاق ازجمله سرمايه هاي ارزشمند آن هستند.

وي با انتقاد از عدم به فعل رساندن خيلي از ظرفيت هاي اتاق بازرگاني اهواز در ادوار گذشته گفت: اين اتاق از قديمي ترين اتاق هاي ايران است و بايد در حد ملي و بين المللي فعاليت كنند و اعضاء آن كه سرمايه ارزشمند هستند در كنار بازارهاي خليج فارس به بازارهاي اروپايي نيز بايد ورود كنند كه در تحقق اين امر اتاق بازرگاني اهواز آماده هرنوع همكاري و همراهي است.

وي با اشاره به اينكه سياست تيم جديد اتاق بازرگاني اهواز تعامل با ساير مسولان ،تعاون و پيگيري مطالبات تجار و بازرگانان در داخل و خارج كشور است ادامه داد: تعداد زيادي از فعالان اقتصادي شهرستان دزفول عضو اتاق بازرگاني اهواز هستند كه به منظور تسريع در كارها و كاهش رفت امد به مركز استان نمايندگي اتاق بازرگاني اهواز چند سالي است در اين شهرستان فعال است و در آينده نيزاين نمايندگي بيش از گذشته تقويت خواهد شد.

وي بابيان اينكه به منظور پيگيري تخصصي كارهاي اتاق بازرگاني 13 كمسيون تشكيل شده است و اعضا آن از افرادمتخصص و مرتبط با كمسيون هستند تصريح كرد: در اين دوره به نظرات نخبگان و اساتيد دانشگاهي نگاهي ويژه وجود دارد و هرآنچه كه انجام شده است و در اينده انجام خواهد شد حاصل مشورت و خرد جمعي خواهد و نظرات فردي برنظرات مثبت جمع در اولويت نخواهد بود.

وي همچنين اعضاء اين اتاق درشهرستان دزفول را در زمره افراد فعال نام برد و تصريح كرد: در بخش صادرات كشاورزي و توسعه گردشگري در اين شمال خوزستان و به ويژه در اين شهرستان اقدامات و كارهاي ارزشمندي صورت گرفته است بطوريكه بخش اعظم صادرات محصولات كشاورزي دزفول به روسيه انجام ميشود و اعتقاد ما هم اين است كه بايد تاجر و بازرگان ما تنها به بازرهاي همسايه اكتفا نكند.

وي توجه به صادرات غير نفتي و كاهش وابستگي به درآمدهاي نفت وهمچنين اجراي درست و صحيح سياست هاي اقتصاد مقاومتي در راستاي مقابله با تحريم هاي ناجوانمردانه را از مطالبات جدي مقام معظم رهبري عنوان كرد و ادامه داد: بخش خصوص در خط مقدم تحقق منويات رهبرعزيز انقلاب بوده و خواهد بود كه اميد است در سال دولت و ملت ،همدلي و هم زباني با حمايت هاي دولت و تلاش بيشتر فعالان اقتصادي بتوانيم ياروياور مسولان امر در رشد و بالندگي اقتصاد كشور باشيم.

درادامه اين نشست نيز نظري رئيس كمسيون گردشگري اتاق بازرگاني اهواز و ازفعال اقتصادي در دزفول نيز گفت: خوزستان تنها استاني است كه در كشور دو اثر ثبت شده جهاني دارد.

وي گفت: اميدواريم در كنار چغازنبيل و آبشارهاي شوشتر شاهد ثبت شوش و شهر ايذه بعنوان دو اثر جهاني در خوزستان باشيم.

وي ورود اتاق بازرگاني به بحث گردشگري را بسيار مثبت و اثرگذار عنوان كرد و گفت: خوشبختانه اتاق بازرگاني اهواز حمايت بسيار خوبي از بحث توسعه گردشگري و جذب توريست دارد كه اميدواريم در آينده ضمن افزايش امكانات مربوطه به ويژه در شهر هاي تاريخي خوزستان بتوان داشته هاي مهم استان را در حد بين المللي معرفي كنيم.

همچنين در ادامه اين نشست وزيري عضو اتاق بازرگاني اهواز و فعال اقتصادي در شهرستان دزفول گفت: اين شهرستان استعدادهاي بسيار خوبي در زمينه هاي مختلف دارد و اطمينان داريم اتاق بازرگاني اهواز در شكوفايي اين داشته ها نگاه ويژه اي دارد.

وي با تقدير و تشكر از حضوررئيس اتاق بازرگاني اهوازدر اين شهرستان ادامه داد: قطعا انتظار ساير فعالان اقتصادي همراهي و همكاري مسولان است كه بي شك اين رويه ي مثبت و حضور بي واسطه بين تجار و فعالان اقتصادي درتسريع رفع مشكلات آنها اثرگذار خواهد بود.

 

 

لیست فروش محصولات صادراتی شرکت

گالری ویدیو - برداشت محصول

گالری تصاویر - برداشت از مزرعه

کشاورزان قهرمانان بی ادعا و پنهان وطن

کشاورز شریفترین حرفه که غذا در آن خلاصه می شود را در اوج گمنامی انتخاب و بی منت به انسانها تقدیم می کند. کشاورزان در حقیقت تلاشگران عرصه تولید و ضامنان راستین خودکفایی کشور هستند و باید به بهترین شکل ممکن حمایت شوند. به مسئولان امر پیشنهاد می کنیم، روز کشاورز را با عنوان قهرمانان پنهان وطن مزین نمایند که چنین عنوانی نیز برای کشاورزان ناچیز و کم است.

شناخت انواع سيلاژ قابل استفاده در تغذيه دام در دامداري های صنعتي

فعالیت های شرکت

لیست فروش شرکت - ذرت علوفه ای

محصولات شرکت

 • کاه و کلش گندم (2549) 1395-02-22

  فروش کاه و کلش گندم و جو از مزارع دزفول – با بهترین کیفیت – جهت سفارش با ما تماس بگیرید با توجه به در اختیار داشتن مزارع بزرگ و سوله های سرپوشیده و...

  ادامه مطلب...

 • ذرت علوفه ای فله و تازه (3396) 1395-02-21

   ذرت ازجمله محصولاتی است که می توان از تمام قسمت های آن استفاده بهینه نمود یکی از کاربردهایی که این محصول استفاده از آن به صورت علوفه در تغذیه دام می...

  ادامه مطلب...

 • سیلاژ بسته بندی ۳۰ کیلو گرمی (2494) 1395-02-21

  از محصولات شرکت کشاورزی صنعت کشت کاران ذرت علوفه ای سیلاژ بسته بندی ۳۰کیلوگرمی می باشد. مشخصات سیلاژ بسته بندی ۳۰ کیلو گرمی جنس فیلم پلی اتیلن...

  ادامه مطلب...

 • سیلاژ بسته بندی ۷۵۰ کیلو گرمی (2603) 1395-02-21

  از محصولات شرکت کشاورزی صنعت کشت کاران ذرت علوفه ای سیلاژ ۷۵۰ کیلویی می باشد.  مشخصات سیلاژ بسته بندی ۷۵۰ کیلو گرمی  استفاده از ۳۳ لایه پلاستیک مقاوم قابل نگهداری...

  ادامه مطلب...

شرکت صنعت کشت کاران دزفول حامی مالی تیم فوتبال کشاورز

کانال تلگرام شرکت صنعت کشت کاران

اخبار شرکت صنعت کشت کاران

بازدید سایت

بازدید در امروز127
بازدید در دیروز387
بازدید در هفته1634
بازدید در ماه6060
جمع کل بازدید سایت688030

تعداد افرادی که در حال حاضر در سایت آنلاین هستند

3
انلاین

جمعه, 27 فروردين 1400 05:07

ورود کاربر

آب و هوای دزفول


Notice: Undefined index: current_temp in /home/roshande/public_html/modules/mod_weather_gk4/tmpl/yahooView.php on line 26

Dezful


 • Notice: Undefined offset: 0 in /home/roshande/public_html/modules/mod_weather_gk4/tmpl/yahooView.php on line 42

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined offset: 0 in <b>/home/roshande/public_html/modules/mod_weather_gk4/tmpl/yahooView.php</b> on line <b>50</b><br />
  Notice: Undefined offset: 0 in /home/roshande/public_html/modules/mod_weather_gk4/tmpl/yahooView.php on line 52

  Notice: Undefined offset: 0 in /home/roshande/public_html/modules/mod_weather_gk4/tmpl/yahooView.php on line 53


 • Notice: Undefined offset: 1 in /home/roshande/public_html/modules/mod_weather_gk4/tmpl/yahooView.php on line 42

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined offset: 1 in <b>/home/roshande/public_html/modules/mod_weather_gk4/tmpl/yahooView.php</b> on line <b>50</b><br />
  Notice: Undefined offset: 1 in /home/roshande/public_html/modules/mod_weather_gk4/tmpl/yahooView.php on line 52

  Notice: Undefined offset: 1 in /home/roshande/public_html/modules/mod_weather_gk4/tmpl/yahooView.php on line 53

 

  شرکت صنعت کشت کاران دزفول

رئیس هیئت مدیره : کرامت رحمتی

  1027 645 0916

 مدیر عامل : داوود رحمتی

 2454 644 0916

 پست الکترونیک :rahmati@skkd.ir

تلفن تماس

خط 1 : 9486 4237 061

خط 2 : 8926 4237 061

خط 3 : 8867 4237 061

فکس : 8867 4237 061

 محل شرکت : خوزستان - دزفول - شهر شمس آباد جنب بانک کشاورزی